JSME TU, ABYCHOM ŽILI V BLAŽENOSTI

Jmenuji se Lucie Fialová, přes 20 let pracuji, hraji si s tělem a se vším, co (nejen) lidské tělo poskytuje a je ... tj dech, emoce, mysl, vědomí, nevědomí, pohyb. Jsem asi ta nejlepší masážistka, kterou kdy naleznete. Jestli najdete lepší, tak mi na ní dejte telefon.

Jsem Milovnice života, Inspirace, učitel a průvodce. 

Vedu Dechové Ceremonie, Ženské Kruhy - sebepéče o ženské tělo.

KURZY MASÁŽÍ

Masáž

Celotělová masáž, tzn. od hlavy až k patě, velmi důkladná, kombinace spouštěcích bodů v hlubokých tkáních a dlouhých tahů po celem těle, moje masáž je spiš stimulující,  jasně dotknete se / propojíte se svým nitrem, bude to jízda, 

Joga, NLP, Plné Vědomí

Používám techniky z jogy a dalších staro i novo-dobých výmyslů

Dech

Jak teď dýcháš?

Dech je opravdu největší dar, co máme, most mezi fyzickým a tím nehmatatelným, co nás přesahuje. Dech můžeme používat k regulaci...Dechem "hacknem" svůj nervový systém a máme okamžitou kontrolu nad svým emocionálním tělem. . 

CO VÁS ČEKÁ... masáž

Celotělová masáž, tzn. od hlavy až k patě, velmi důkladná, kombinace spouštěcích bodů v hlubokých i mělkých tkáních a dlouhých tahů po celém těle, moje masáž je spíš stimulující, jasně dotknete se / propojíte se svým nitrem, bude to jízda, uvolníte se, budete se cítit jak v jiném těle, nabití.


Používám panenské rostlinné oleje, nejraději mám sezam, pro naše klima se hodí nejvíc, a pak třeba mandle, z hroznových jader, slunečnici, olivový, kakao, a k tomu přidávám různé aromaterapeutické směsi. 


Pracuji se zvukem a s dechem, tedy ideálně s tím vaším!

Čím víc budete vzdychat a funět, tím víc se toho v těle posune.


Masáž trvá 90 až 100 minut, cena 1400Kč/100euro

Meditace na sebelásku 40dní

CO VÁS ČEKÁ ... dýchání 

Prozkoumejte, jak který dech ovlivnuje vaši mysl, emoce, tělesné pochody. Celá škála dechů od nejjemnějšího - skoro ani nedýchám, až po dech ohně, až holotropní dýchání. 

Dechová Ceremonie

Je asi hodinový vedená jízda s použitím propojeného (bez pauzy) dechu ústy. Uvolnují se vzorce, traumata, propojujeme se se svým zdrojem, krásou, mocí. 

Butejko

Učíme se odolnosti vůči oxidu uhličitému, který uvolnuje tělesné tkáně, a tím zprůchodnuje vlásečnice pro kyslík. Naučíme se, jak dýchat správně. 

CO VÁS ČEKÁ ... ženy

Masáž prsou

inspirovaná Bílou tygřicí a Jelením cvičením

pro krásu a přitažlivost a mládí


Vaginální KungFu

jak si hrát s jadeitovým vajíčkem , posilovat vaginální svaly, a být víc citlivá, jak si hrát se sexuální energií v těle a být víc přitažlivá a mokrá


Masáž Joni

uzdrav svou pochvu reflexni terapií - dýchej skrze bolest, potěšení, najdi si svůj Gbod, čípek, uzdrav sebe své minulé traumatické zážitky a svoje minulé vztahy


Masáž obličeje a těla
zpevni svaly v obličeji, a jak je vše propojené se vším ostatním


Dech

Jak používat dech, vědomí těla, jak se cítit dobře ve své vlastní kůži, ano je to docela proces..