akademie

JOGY

AJURVÉDA

PLÁNOVANÉ AKCE

V KRUŠNÝCH HORÁCH

JOGA

Eshop

Můžu napsat toto:

Staň se součástí celosvětové komunity, která používá tanec pro transformaci, expanzi, sdílení a rozšíření vědomí, vzájemnou inspiraci .  

Extatickým tancem podporujeme společný i individuální záměr ve vědomě vytvořeném magickém prostoru.

Otevíráme svá srdce.

Otevíráme se svobodě, radosti, tranzu. 

Uvolňujeme, cítíme, svá těla.

Uvolňujeme, opouštíme své myšlenky.

Vzájemně se propojume.Kakao Ceremonie,              Extatický Tanec, Písně

s Robertem z Borovice

Hlašte se předem

VivaJump, Teplice

Pátek 24.11.  od 18 - 20

cena 250


Kakao Ceremonie

Kakao Otevírá srdce.

Kakao, hlavně v syrové formě, obsahuje plno látek prospěšných pro lidské tělo i látky , které už tělo samo vyrábí a které vyvolávají pocity blaženosti , zvyšuje krevní oběh do mozku, srdce a kůže, vyživuje celé tělo,  a tím se naše pozornost, vědomí sebe a cítění v těle  zintezivní.


Při ceremonii budeme podporovat prostor meditace - reflexe a propojení se se sebou, se svým vyšším - vnitřním já, svou inspirací uvnitř sebe ale i s okolím - kakao otevírá, uvolňuje a povznáší, projasňuje. 

Vytvoříme jedinečnou možnost prozkoumat příběhy našeho srdce a identifikovat místa, která nám způsobují bolest, omezení,  utrpení. V uvolnění můžete získat vhled, inspiraci a tvořivé nápady, jak pokračovat dál ve svém životě.


Dechová Ceremonie

Dechová Ceremonie je revoluční způsob, jak si v životě vyřešit plno věcí jako zdraví, přitažlivost, vztahy, minulost. Dýcháme do vlastních příběhů, které jsou usazeny a zamrznuty v těle, se kterými nejsme smířeni.
V DC vytváříme prostor pro lidi k vlastnímu sebe uzdravení.  Máme příležitost přijmout sebe sama celistvě, integrovat své stíny a slabosti a více se milovat.
Dechová Cermonie je několika hodinová cesta, proces vedený kvalifikovanými lektory a terapeuty, jejím hlavní částí je dýchání - biodynamický dech.


DC je navržena tak, abychom rozbili vrstvy fyzického brnění, uvolnili mentální emocionální i fyzické bloky přímo v našem centrálním emocionálním a fyzickém jádru, abychom se co nejvíc otevřeli směrem dovnitř (a tím i ven), spojili se sebou, se svým nitrem, se svými stíny i světlem a sdíleli prostor s ostatními ve skupině.

To vše vede k lehkosti bytí a žití a lepší schopnosti přitažlivosti, vyjádření sebe - kde se odvaha stává samozřejmostí.


Jako podporu a přípravu na dýchání používáme např. techniky z kundalini jogy, tantry, různá cvičení, extatický tanec a meditace na uvolnění a otevření se.


Samotné dýchání je asi hodinový proces. Používáme Biodynamický dech - hluboký kruhový dech, vědomé pohyby, práci s tělem - dotyky, cítění pocitů v těle, tónování, aromaterapii a super hudbu.


Tímto způsobem se dostaneme do vyššího stavu vědomí - tělo se přehltí kyslíkem, a dovolí tak jakékoliv zaseklé emoce nebo traumata, aby se vyplavily na povrch a dokončily se a opustili nás. Intenzivní přísun kyslíku stimuluje nejrůznější škálu vjemů a pocitů a umožňuje prožití a integraci potlačovaných zamrzlých emocí, bolestí, traumat, bloků a obnovení přirozeného proudění energie. Uvolníme chronické napětí z našeho nervového systému, aktivujeme sebe-uzdravovací schopnost našeho těla a díky tomu se cítíme volněji a celistvěji.


Co můžete cítit potom

zvýšenou živost, radost a kreativitu * fyzické, emocionální a mentální uzdravování * snížení stresu a zvýšenou vitalitu a vnitřní klid * více sebelásky a pocit hlubšího spojení s druhými * uvědomění si omezujících myšlenkových vzorců a jejich opuštění * pocit svobody a blaženosti * celotělové orgasmy


Prosím, přihlašujte se předem, nejlépe telefonicky


Teplice

Taneční studio VivaJump na Luně

739754294

Lucie


Praha

Centrum Equilibré

Orelská 741/11,

101 00 Praha 10-Vršovice


Robert Gajdoš

www.robertgajdos.cz

608976259


Martina Chalupníková

www.vedomedychani.cz

721816025


Bílina

Lenka Schuldesová

schuldesova@seznam.cz
603174923


Olomouc

Marie Benešová

777037812


Jablonec

MišaKundalíni jóga

Dušičky s Kundalini jogou,

Tento čas je je dobou kdy je brána mezi minulostí a budoucností a ted a mezi světy živých a mrtvých  opravdu tenká, technikami z kundalini jogy ziskáme vhled do našeho života, začíná nám nový rok , kdy můžeme všechny vhledy směrem dovnitř nasměrovat směrem ven - k manifestaci všeho, co je v souladu s naším autentickým já.

Otevřeno všem bez rozdílu úrovně.
VivaJump, na Luně , Teplice

1.11. OD 19 -21h

cena 200Kč


 jak vyjádříte zvuk svým tělem pohybem

Přijďte prozkoumat své tělo
 pocity
vlnění
vyjadření
hloubku
propojení
v divokém ladném tichém krásném milostném vzrušujícím uspávácím povznášenjícím svůdným, lehounkým všeobjímajícím propojujícím

tanci Ale PRAVDA je toto:


Chci MEJDAN!!

Chci tančit na hudbu, která se mi líbí!

Chci tam mít záměr

Chci Zpívat!

Chci sdílet tanec a prostor s lidmi, které mám ráda!

Chci také poznat nové lidi!


Tak přijdte!!!!!