akademie

JOGY

AJURVÉDA

Dechová Ceremonie


JOGA

Eshop

Dechová Ceremonie je revoluční způsob, jak si v životě vyřešit plno věcí jako zdraví, přitažlivost, vztahy, minulost. Dýcháme do vlastních příběhů, které jsou usazeny a zamrznuty v těle, se kterými nejsme smířeni.
V DC vytváříme prostor pro lidi k vlastnímu sebe uzdravení. V DC máme příležitost přijmout sebe sama celistvě, integrovat své stíny a slabosti a více se milovat.
Dechová Cermonie je několika hodinová cesta, proces vedený kvalifikovanými lektory a terapeuty, jejím hlavní částí je dýchání - biodynamický dech.
DC je navržena tak, abychom rozbili vrstvy fyzického brnění, uvolnili mentální emocionální i fyzické bloky přímo v našem centrálním emocionálním a fyzickém jádru, abychom se co nejvíc otevřeli směrem dovnitř (a tím i ven), spojili se sebou, se svým nitrem, se svými stíny i světlem a sdíleli prostor s ostatními ve skupině. To vše vede k lehkosti bytí a žití a lepší schopnosti přitažlivosti, vyjádření sebe - kde se odvaha stává samozřejmostí.


Jako podporu a přípravu na dýchání používáme např. techniky z kundalini jogy, tantry, různá cvičení, extatický tanec a meditace na uvolnění a otevření se.


Samotné dýchání je asi hodinový proces. Používáme Biodynamický dech - hluboký kruhový dech, vědomé pohyby, práci s tělem - dotyky, cítění pocitů v těle, tónování, aromaterapii a super hudbu.
Tímto způsobem se dostaneme do vyššího stavu vědomí - tělo se přehltí kyslíkem, a dovolí tak jakékoliv zaseklé emoce nebo traumata, aby se vyplavily na povrch a dokončily se a opustili nás. Intenzivní přísun kyslíku stimuluje nejrůznější škálu vjemů a pocitů a umožňuje prožití a integraci potlačovaných zamrzlých emocí, bolestí, traumat, bloků a obnovení přirozeného proudění energie. Uvolníme chronické napětí z našeho nervového systému, aktivujeme sebe-uzdravovací schopnost našeho těla a díky tomu se cítíme volněji a celistvěji.


Co můžete cítit potom:

zvýšenou živost, radost a kreativitu * fyzické, emocionální a mentální uzdravování * snížení stresu a zvýšenou vitalitu a vnitřní klid * více sebelásky a pocit hlubšího spojení s druhými * uvědomění si omezujících myšlenkových vzorců a jejich opuštění * pocit svobody a blaženosti * celotělové orgasmy

Dechová Ceremonie

vstupte do zdraví, sebelásky, uvědomění, propojení, plného vyjádření, radosti, volnosti

Prosím přihlašujte se předem, nejlépe telefonicky


Teplice

739754294 

Lucie


Praha


Robert Gajdoš

www.robertgajdos.cz

608976259


Martina Chalupníková

www.vedomedychani.cz 721816025


Bílina

Lenka Schuldesová

schuldesova@seznam.cz
603174923


Olomouc

Marie Benešová

777037812


Jablonec

Miša
Dechová Ceremonie na Evolution Festivalu 23/9/2017