akademie

JOGY

AJURVÉDA

Dechová Ceremonie


JOGA

Eshop

Dechová Ceremonie je revoluční způsob, jak si v životě vyřešit plno věcí jako zdraví, přitažlivost, vztahy, minulost. Dýcháme do vlastních příběhů, které jsou usazeny a zamrznuty v těle, se kterými nejsme smířeni.
V DC vytváříme prostor pro lidi k vlastnímu sebe uzdravení. V DC máme příležitost přijmout sebe sama celistvě, integrovat své stíny a slabosti a více se milovat.
Dechová Cermonie je několika hodinová cesta, proces vedený kvalifikovanými lektory a terapeuty, jejím hlavní částí je dýchání - biodynamický dech.
DC je navržena tak, abychom rozbili vrstvy fyzického brnění, uvolnili mentální emocionální i fyzické bloky přímo v našem centrálním emocionálním a fyzickém jádru, abychom se co nejvíc otevřeli směrem dovnitř (a tím i ven), spojili se sebou, se svým nitrem, se svými stíny i světlem a sdíleli prostor s ostatními ve skupině. To vše vede k lehkosti bytí a žití a lepší schopnosti přitažlivosti, vyjádření sebe - kde se odvaha stává samozřejmostí.


Jako podporu a přípravu na dýchání používáme např. techniky z kundalini jogy, tantry, různá cvičení, extatický tanec a meditace na uvolnění a otevření se.


Samotné dýchání je asi hodinový proces. Používáme Biodynamický dech - hluboký kruhový dech, vědomé pohyby, práci s tělem - dotyky, cítění pocitů v těle, tónování, aromaterapii a super hudbu.
Tímto způsobem se dostaneme do vyššího stavu vědomí - tělo se přehltí kyslíkem, a dovolí tak jakékoliv zaseklé emoce nebo traumata, aby se vyplavily na povrch a dokončily se a opustili nás. Intenzivní přísun kyslíku stimuluje nejrůznější škálu vjemů a pocitů a umožňuje prožití a integraci potlačovaných zamrzlých emocí, bolestí, traumat, bloků a obnovení přirozeného proudění energie. Uvolníme chronické napětí z našeho nervového systému, aktivujeme sebe-uzdravovací schopnost našeho těla a díky tomu se cítíme volněji a celistvěji.


Co můžete cítit potom:

zvýšenou živost, radost a kreativitu * fyzické, emocionální a mentální uzdravování * snížení stresu a zvýšenou vitalitu a vnitřní klid * více sebelásky a pocit hlubšího spojení s druhými * uvědomění si omezujících myšlenkových vzorců a jejich opuštění * pocit svobody a blaženosti * celotělové orgasmy

Dechová Ceremonie

vstupte do zdraví, sebelásky, uvědomění, propojení, plného vyjádření, radosti, volnosti

Dechová Ceremonie na Evolution Festivalu 23/9/2017

Pozvánka na Dechovou Ceremonii v Bílině, Joga Schuldes pátek 16.2. od 17 - 20h

Dýcháme do vztahů a do vztahu sama se sebou. Dýcháme do míst, kde cítíme nejvíce odporu. Dýcháme do srdce, necháme energii srdce zvětšit do celého těla.